Zapowiedź wersji 20-9.1

Jak działa lub dlaczego działa inaczej. Gdzie to sprawdzić i dlaczego to takie proste.

Zapowiedź wersji 20-9.1

Postautor: Tomek » 28 maja 2012 17:04

Pakiet aktualizacyjny 20-9.1 jest przeznaczony dla Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej, które z powodu późniejszego terminu migracji, będą przesyłać sprawozdania za drugi kwartał 2012 roku jeszcze z OU POMOST, a nie z POMOST STD. Dla tych Jednostek, instalacja pakietu jest niezbędna w celu wykazania sprawozdawczości z zakresu pomocy społecznej za drugi kwartał 2012 roku.

W najbliższy piątek tj. 1 czerwca, pakiet zostanie przekazany do przeglądu w MPiPS, równolegle z pakietem 1-6.0 Pomost Std. Po zakończeniu przeglądu zostanie udostępniony do instalacji. Istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w pilotażu.

Przypominamy, że w związku z opracowaniem przez firmę Sygnity nowego systemu POMOST Std i uzyskaniem przez niego świadectwa zgodności z opisem systemu dla pomocy społecznej, OU POMOST jest stopniowo zastępowany przez wspomniany system. W stanu na koniec maja 2012 roku, migracja do systemu POMOST Std obejmuje 1787 Jednostek, a na OU POMOST pozostają jeszcze 230. Niniejszy pakiet aktualizacyjny ma na celu utrzymanie zgodności z obowiązującym stanem prawnym w zakresie ustawy o pomocy społecznej oraz ze zmieniającymi się formularzami sprawozdań w tym samym zakresie; nie obejmuje natomiast zadań z zakresu nowej ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej; zadania te obejmuje jedynie system POMOST Std.
Pozostające Jednostki uprzejmie prosimy o kontakt z p. Agnieszką Mularz drogą elektroniczną amularz@sygnity.pl lub telefoniczną (012) 646 0 641 w celu ustalenia dogodnego terminu migracji.

pozdrawiam
Tomek

Re: Zapowiedź wersji 20-9.1

Postautor: Tomek » 14 cze 2012 11:47

wersja będzie dostępna na ftp dziś ok 15.
Tomek


Wróć do Jak to zrobić ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron