Pomost na Windows 7 64b - nie uruchamia się

Jak działa lub dlaczego działa inaczej. Gdzie to sprawdzić i dlaczego to takie proste.

Pomost na Windows 7 64b - nie uruchamia się

Postautor: nieistotny_nick » 15 maja 2013 15:15

Witam, czy są jakieś szczególne kroki które trzeba poczynić by uruchomić 'stary' pomost czyli UO na Windows 7 64b? Na viście problemów nie ma, na siódemce 32bit nie próbowałem a teraz musiałbym uruchomić na 64 bitowym systemie. Zmieniłem ścieżkę w skrócie bo progress instalował się do 'program files (x86)', ale nic to nie zmieniło, coś jeszcze jest źle, wyskakuje komunikat, który gdy bardzo byłby potrzebny jutro będę mógł uzyskać.
nieistotny_nick
AS
AS

Re: Pomost na Windows 7 64b - nie uruchamia się

Postautor: grzybek » 16 maja 2013 7:22

na pewno bardzo będzie potrzebny, i proponuję migracje do STD bo nie ma problemów z 64bit
grzybek
Ekspert
Ekspert

Postautor: nieistotny_nick » 16 maja 2013 8:46

Na Pomost STD siedzimy cały czas Pomost UO po prostu służy jako narzędzie dostępu do starych danych, nie wszystko się zmigrowało, a u was nie używa się starego pomostu lub nawet Micompowego pomostu?
Błąd przy uruchamianiu to: "msg:Open: unable to open message file: PROMSGS"
Hm i w tej chwili naszła mnie myśl, że może jak to w siódemkach bywa nie ma zwykły użytkownik dostepu pełnego do tego katalogu Progress, sprawdzę to ale jakby co proszę o sugestie.

Edit: Nie pomogły pełne prawa do katalogu Progress, także uruchamienie w trybie zgodności z Vista, XP.
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: grzybek » 16 maja 2013 10:05

grzybek
Ekspert
Ekspert

Postautor: jack » 31 maja 2013 22:46

Na Windows 7 pobierz i zainstaluj XP mode i postaw na tym zwirtualizowany Pomost.
Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
jack
Profesor
Profesor

Postautor: nieistotny_nick » 01 cze 2013 7:15

Chyba w teorii tylko tak sobie planujesz, sprawdź czy działa to w praktyce to pogadamy.
@Grzybek zresztą rozwiązał mój problem, dzięki.
nieistotny_nick
AS
AS

Wróć do Jak to zrobić ?