Błąd ZC

Błąd ZC

Postautor: naitsyrk85 » 16 lip 2013 8:18

Przy próbie zaczytania ZC do quicksofta wywala mi błąd, miał ktoś już podobny problem?

Błąd(119) w linii: 644300. Szczegóły: cvc-minInclusive-valid: Value '2002' is not facet-valid with respect to minInclusive '2003' for type '#AnonType_RokNalezne-za-okresSwiadczenie'.

Błąd(120) w linii: 644300. Szczegóły: cvc-type.3.1.3: The value '2002' of element 'Rok' is not valid.
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Re: Błąd ZC

Postautor: naitsyrk85 » 16 lip 2013 8:26

Widzę ze wyszła wersja 2.5.3. której nie zauważyłem...
Czy ma ktoś już ta wersję ściągniętą? Czy wersja ta jest wymagana do wysłania zbiorów centralnych z SR za II kw.? pytam ponieważ raczej trochę czasu ta wersja będzie się ściągać...
Wersja 2.5.3 pojawiła się na ftp z tego co widzę 15.07 o godzinie 15.02
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz W » 16 lip 2013 9:19

naitsyrk85 pisze:Czy wersja ta jest wymagana do wysłania zbiorów centralnych z SR za II kw.?

Nie jest wymagana aczkolwiek nie zaszkodzi sprawdzić czy czegoś nie poprawia w strukturze.

naitsyrk85 pisze:pytam ponieważ raczej trochę czasu ta wersja będzie się ściągać...

To pliczek niecałe 96MB więc nie waży aż tak przeraźliwie :)
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 16 lip 2013 9:26

Łukasz W pisze:
naitsyrk85 pisze:Czy wersja ta jest wymagana do wysłania zbiorów centralnych z SR za II kw.?

Nie jest wymagana aczkolwiek nie zaszkodzi sprawdzić czy czegoś nie poprawia w strukturze.

naitsyrk85 pisze:pytam ponieważ raczej trochę czasu ta wersja będzie się ściągać...

To pliczek niecałe 96MB więc nie waży aż tak przeraźliwie :)

Wiem ale właśnie strasznie powoli mi prze tego ftp pobiera 8KB/s
Pobrałem sobie najpierw doc z informacją o zmianach nie wspominają nic o zmianę struktury pliku xml do ZC. Wysłałem zgłoszenie z moim błędem do HD czekam na odpowiedz w chwili obecnej
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz W » 16 lip 2013 9:30

I dobrze zrobiłeś. Wyślij jeszcze meila na hd aby Ci przesłali namiary na inny ftp (nie wiem z jakiego pobierasz ale zakładam, że ze starego). U mnie leci z taką prędkością z jaką mam łącze. Niestety oficjalnie na forum nie można tych namiarów podawać (o tym dlaczego tak jest było omawiane na forum).
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: naitsyrk85 » 16 lip 2013 9:34

Łukasz W pisze:I dobrze zrobiłeś. Wyślij jeszcze meila na hd aby Ci przesłali namiary na inny ftp (nie wiem z jakiego pobierasz ale zakładam, że ze starego). U mnie leci z taką prędkością z jaką mam łącze. Niestety oficjalnie na forum nie można tych namiarów podawać (o tym dlaczego tak jest było omawiane na forum).

Ok dzięki za informację to już rozumiem dlaczego się dziwiłeś że narzekam na prędkość pobierania, będę wdzięczny jeżeli mi na PW wyślesz tylko adres
tego aktualnego FTP, być może mam zapisany a korzystam ze starego.
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz W » 10 kwie 2017 12:12

Czy u Was CAS również działa dzisiaj masakrycznie?? OD godziny nie mogę wczytać ZBC z SW, ciągle mam błąd wczytania.
Łukasz W
GURU
GURU

Wróć do Sprawozdania i zbiory centralne