EmailService

Jak w prosty sposób rozwiązać problem pozornie nierozwiązywalny w programie

Re: EmailService

Postautor: TheSaint » 04 lip 2019 12:00

a nie możesz wpisać rezerwowego jako głównego?
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 04 lip 2019 12:13

Mogę ale zastanawiam się po co te zakładki jak nigdzie nie można tego przestawić a program sam nie rozpoznaje czy wysyła czy nie.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 04 lip 2019 12:44

Ok wiem już jak to działa. Najpierw idzie z podstawowego meila, jak wiadomość otrzymuje status niepotwierdzona to za parę minut wysyła z rezerwowego 1, jak otrzyma taki sam status to wysyła z 2. Jeśli po drodze serwer poczty odpowie Wiadomość - potwierdzona to nie idzie dalej. Dopiero idzie to dostrzec jak się zapisze logi dostępne z menu.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: wahe » 10 lip 2019 14:11

A czy można coś zrobić, żeby maile zwrotne nie trafiały do spamu.
wahe
Amator
Amator

Postautor: MarcinD » 10 lip 2019 14:26

Oczywiście, ale sposób zrobienia tego jest już zależny od Twojego serwera/dostawcy pocztowego.
MarcinD
AS
AS

Postautor: przemoprzem » 19 lip 2019 8:59

1. O jakiej najnowszej wersji piszecie? Ja mam tą z listopada 2018
"Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 listopada 2018 r. została udostępniona nowa wersja 2-8.0 Oprogramowania do Obsługi Świadczeń oraz nowa wersja 1.1.2 usługi EmaiService."

Na FTP nie ma żadnej instalki.

2. Gdzie jest instrukcja wysyłania tych powiadomień? Nie siedzę w temacie, a teraz mamy nowego pracownika i maile nie idą. Ale nie idą bo "administrator musi potwierdzić wysłanie".
przemoprzem
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Tomek » 19 lip 2019 9:05

Będzie niedługo będzie wersja 1.2.0 - poinformujemy.
Tomek

Postautor: Łukasz W » 19 lip 2019 9:32

przemoprzem pisze:1. O jakiej najnowszej wersji piszecie? Ja mam tą z listopada 2018

Był, zapewne niedługo będzie 1.2.0

przemoprzem pisze:2. Gdzie jest instrukcja wysyłania tych powiadomień? Nie siedzę w temacie, a teraz mamy nowego pracownika i maile nie idą. Ale nie idą bo "administrator musi potwierdzić wysłanie"

W podręczniku pod klawiszem F1->Powiadomienia SMS i E-mail
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: Tomek » 19 lip 2019 17:54

Już jest 1.2.0, w mailu do wszystkich Jednostek Serwis SR wysłał szczegółowe informacje.
pozdrawiam
Tomek

Poprzednia

Wróć do Administracja