System kolejkowy

Zepsuło się, nie działa, co lepsze czego nie dotykać

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz » 10 maja 2013 9:32

Potwierdzam - kliknięcie przycisku i podanie loginu powoduje automatyczne wyskoczenie bileciku do odpowiedniego stanowiska - bez dodatkowych pytań. Bilecik zaczyna się od literki P (nie wiem dlaczego) a reszta bilecików od literki A.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz » 15 maja 2013 7:30

Pozwolę sobie zacytować odpowiedź od Pani Ireny Bąk (jednak w DI ktoś czyta nasze maile ;) ):
"Panie Łukaszu,
Generalnie zgadzam się z Pana opinią, ale jak zwykle wszystko "rozbija" się o szczegóły.
W ZUS sytuacja jest korzystniejsza, gdyż mają jedną organizację i wspólne narzędzia.
W PUP, ze względu na wolność rynku, korzystacie Państwo z różnych dodatkowych narzędzi m.in. systemów kolejkowych i wspomagających obsługę
dokumentów.
Aktualnie trwają prace związane z nawiązaniem komunikacji z systemami obiegu dokumentów, gdyż w opinii urzędów pilotażowych miało to większy priorytet.
Rozważymy również wystawienie interfejsów do systemów kolejkowych, ale zapewne w kolejnej umowie, gdyż bieżąca kończy się w czerwcu i wyczerpaliśmy już większość środków zaplanowanych na rozwój aplikacji.
Pozdrawiam
Irena Bąk"
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: System kolejkowy

Postautor: Cichy » 29 sie 2013 11:43

Łukasz pisze:Rozważymy również wystawienie interfejsów do systemów kolejkowych, ale zapewne w kolejnej umowie, gdyż bieżąca kończy się w czerwcu i wyczerpaliśmy już większość środków zaplanowanych na rozwój aplikacji.
Jest już nowa umowa - czy ta funkcjonalność znalazła się w niej ?
Cichy
Omnibus
Omnibus

Re: System kolejkowy

Postautor: Mario » 20 sty 2014 11:24

Witam
Odświeżę temat, czy ktoś coś kupił, planuje na ten rok zakup... coś poleca...
Mario
Doctor
Doctor

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz » 22 sty 2014 14:42

ElementsOfLife pisze:Witam wszystkich serdecznie.

Bardzo zaciekawiła mnie Wasza rozmowa stąd postanowiłam zabrać głos. Piszę do Was ponieważ jesteśmy na etapie projektowania systemu kolejkowego. Naszym zamiarem jest projekt systemu kolejkowego, który będzie na pewno opierał się na technologii bezprzewodowej (nie Wifi) Na biurku każdej osoby będzie zgrabne urządzenie z kolorowym wyświetlaczem oraz dotykowym ekranem, który umożliwi szybko i łatwo zarządzać trybem pracy a także przeglądać obecną sytuacje. Również dla zwolenników software mamy przygotowaną alternatywę na komputery stacjonarne. Piszę do szanownego grona z pytaniem czego oczekiwalibyście od systemu kolejkowego? , jeżeli byłaby taka potrzeba integracji systemu kolejkowego z aplikacją Syriusz czy też serwisem praca.gov.pl to jak najbardziej możemy to wykonać, jednak oczekiwalibyśmy od Was konkretnych wskazówek i życzeń. Podsumowując możemy wykonać może nie ideał ale bliski ideału produkt z myślą o Urzędach Pracy tylko chcielibyśmy dokładnie poznać Wasze potrzeby.

Czy znalazły by się osoby na tym forum zainteresowane podjęciem dialogu. W zamian możemy zaoferować naprawdę dobry produkt a dla osób które pomogą w temacie przygotowalibyśmy duże rabaty.

Bardzo ambitnie - nie takie firmy na tym poległy - a raczej może na naszych wymaganiach - bo są one bardzo wygórowane ;)
Ale gdyby Państwu udało się je spełnić to chętnie pomożemy ;)
Ogólnie interesuje nas system, który będzie zintegrowany z Syriuszem oraz z portalem praca.gov.pl - tylko taki system kolejkowy ma sens (za przykład systemu kolejkowego może służyć ten z ZUS i jego integracja z PUE - zamawianie wizyt przez internet).
Na razie samo Sygnity w swoich produktach nie potrafi zespolić kalendarzy aplikacji - a przy wyjściu nowej ustawy i potrzebie trafiania osoby bezrobotnej do jednego i tego samego doradcy może wykluczyć wszystkie systemy kolejkowe niezintegrowane z Syriuszem.
Ogólnie zależało by nam aby te 3 aplikacje wymieniały się kalendarzami - czyli stanowiska w systemie kolejkowym, Syriuszu i praca.gov.pl powinny być sparowane i na bieżąco wymieniać się danymi (lub mieć możliwość pisania do jednego kalendarza) - to jak dla nas najważniejsza funkcjonalność ;)
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz W » 22 sty 2014 21:18

Łukasz pisze:Ogólnie interesuje nas system, który będzie zintegrowany z Syriuszem oraz z portalem praca.gov.pl - tylko taki system kolejkowy ma sens (za przykład systemu kolejkowego może służyć ten z ZUS i jego integracja z PUE - zamawianie wizyt przez internet).


Szczerze to było by jak zbawienie :) Inna sprawa, że w ZUS nie działa to do końca tak jak należy, w chwili obecnej nie wypowiem się, jednak kilka miesięcy wstecz cały ten system kolejkowy nie był nic wart. Czy u was klient także najpierw przyjeżdża do UP aby usłyszeć, że jego "załatwienie" odbędzie się tego i tego dnia?? Pytam z czystej ciekawości :)
Łukasz W
GURU
GURU

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz » 23 sty 2014 10:03

Łukasz W pisze:Szczerze to było by jak zbawienie :) Inna sprawa, że w ZUS nie działa to do końca tak jak należy, w chwili obecnej nie wypowiem się, jednak kilka miesięcy wstecz cały ten system kolejkowy nie był nic wart. Czy u was klient także najpierw przyjeżdża do UP aby usłyszeć, że jego "załatwienie" odbędzie się tego i tego dnia?? Pytam z czystej ciekawości :)

W ZUS działa to perfekcyjnie tzn. ja testowałem tylko zamawianie wizyt przez internet - dostajesz umówiony termin i godzinę o której masz się stawić w ZUS, przychodzisz do ZUS, wciskasz przycisk chyba wizyta umówiona, i zostajesz wywołany o odpowiedniej godzinie - PERFEKCJA!!! Tego potrzebujemy w PUP.
Nie - u nas klient nie musi przyjeżdżać aby dowiedzieć się, że jego sprawa będzie załatwiona wtedy i wtedy - u nas klienci przy każdej wizycie mają wyznaczaną datę, kiedy maja się następny raz zgłosić do PUP - brak zgłoszenia powoduje wyłączenie z ewidencji.
Obsługa klientów PUP przez system kolejkowy jest specyficzna, bo mamy dwa rodzaje klientów:
- umówionych na wizytę,
- "z ulicy", którzy nie mają terminu a chcą coś załatwić.
I tu jest problem z tym aby to pogodzić, ponieważ wizyty umówione znajdują się w kalendarzu w Syriuszu ...
Pewnie niedługo będzie musiało być jakieś rozwiązanie problemu, ponieważ do praca.gov.pl ma być zaimplementowane umawianie wizyt przez internet, więc aby to dobrze działało to kalendarz z Syriusza będzie musiał się uaktualniać z tym z praca.gov.pl, do tego dojdzie, że osoba bezrobotna będzie musiała być cały czas obsługiwana przez tego samego doradcę - więc jakoś to będzie musiało być sparowane.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz W » 23 sty 2014 10:10

Łukasz pisze:W ZUS działa to perfekcyjnie tzn. ja testowałem tylko zamawianie wizyt przez internet - dostajesz umówiony termin i godzinę o której masz się stawić w ZUS, przychodzisz do ZUS, wciskasz przycisk chyba wizyta umówiona, i zostajesz wywołany o odpowiedniej godzinie - PERFEKCJA!!!


A to zwracam honor, sprawdzałem jak zaczęło to działać. Jeśli poprawili to szacun.

Łukasz pisze:Nie - u nas klient nie musi przyjeżdżać aby dowiedzieć się, że jego sprawa będzie załatwiona wtedy i wtedy - u nas klienci przy każdej wizycie mają wyznaczaną datę, kiedy maja się następny raz zgłosić do PUP - brak zgłoszenia powoduje wyłączenie z ewidencji.


Znów się nie zrozumieliśmy. Chodzi o nowego klienta który chce się zarejestrować.
Łukasz W
GURU
GURU

Re: System kolejkowy

Postautor: Łukasz » 23 sty 2014 10:31

Łukasz W pisze:
Łukasz pisze:Nie - u nas klient nie musi przyjeżdżać aby dowiedzieć się, że jego sprawa będzie załatwiona wtedy i wtedy - u nas klienci przy każdej wizycie mają wyznaczaną datę, kiedy maja się następny raz zgłosić do PUP - brak zgłoszenia powoduje wyłączenie z ewidencji.

Znów się nie zrozumieliśmy. Chodzi o nowego klienta który chce się zarejestrować.

Nowi klient, który się chce zarejestrować ma dwie opcje:
- przychodzi do urzędu i stoi w kolejce,
- rejestruje się przez internet i nie stoi w kolejce.
Obie sprawy są załatwiane "od ręki" więc nie musi ponownie przyjeżdżać w celu rejestracji. Ale same rejestracje to u nas jest mała liczba wizyt w porównaniu do innych i ten ruch akurat jest do ogarnięcia bez systemu kolejkowego.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: System kolejkowy

Postautor: Mario » 22 wrz 2014 11:22

Czy ktoś coś kupował, przymierzał się lub chce się podzielić zakupem systemu kolejkowego ?
Mario
Doctor
Doctor

Re: System kolejkowy

Postautor: Marecky » 14 wrz 2017 9:22

Odkopię temat.
Czy ktoś posiada jakiś system połączony z praca.gov.pl i ewentualnie z Syriuszem?
Marecky
Przewodnik
Przewodnik

Re: System kolejkowy

Postautor: dadem » 14 wrz 2017 9:41

PUP Wrocław ma taką usługę. Musisz się zalogować żeby zobaczyć link! skontaktuj się z nimi.
dadem
Konsultant
Konsultant

Re: System kolejkowy

Postautor: yolagra » 04 lut 2020 14:57

Jaki system kolejkowy używacie i czy jesteście zadowoleni. Możecie coś polecić?
yolagra
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: System kolejkowy

Postautor: Rafał:) » 05 lut 2020 11:03

Mamy: Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
Polecamy działa w miarę poprawnie.
Rafał:)
Mentor
Mentor

Poprzednia

Wróć do Sprzęt i osprzęt

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości