Zmiana numeru decyzji FA

Zmiana numeru decyzji FA

Postautor: nieistotny_nick » 21 sie 2019 9:49

Część. Panowie pustka w głowie, a jest potrzeba zmiany numeru decyzji z FA (dla wniosku elektronicznego). Jest ustawiona autonumeracja tj. Nr.kolejny/rok/nr.wniosku a mimo to decyzja dostaje nr 000157/2019/loginUzytkownika/0000132700/08/2019 a interesuje mnie taki 000157/2019/126DŚR/E/PFA
Gdzie i jak to zmienić?
nieistotny_nick
AS
AS

Re: Zmiana numeru decyzji FA

Postautor: naitsyrk85 » 21 sie 2019 9:52

no ale wniosek najpier otrzymuje przecież numer tymczasowy, dopiero po kwalifikacji przyznawany jest prawidłowy numer według autonumeracji....
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: nieistotny_nick » 21 sie 2019 10:00

Czyli jak wnioski nie idą z autonumeracji (bo tak mam) to wtedy trzeba zmienić numer wniosku i on z automatu trafi później do decyzji tak jak jest ustawione dla autonumerów decyzji?
nieistotny_nick
AS
AS

Postautor: naitsyrk85 » 21 sie 2019 10:03

nieistotny_nick pisze:Czyli jak wnioski nie idą z autonumeracji (bo tak mam) to wtedy trzeba zmienić numer wniosku i on z automatu trafi później do decyzji tak jak jest ustawione dla autonumerów decyzji?

Czyli macie ręczna numerację? To do końca Ci nei powiem, Bo my ciągle z auto numeracji jedizemy
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: nieistotny_nick » 21 sie 2019 10:17

Dobra mam już. chodzi o to, że w przypadku 3 wniosków elektronicznych nie można było na żadnym etapie zmienić numeru tego wniosku a numery decyzji są tworzone na podstawie numeru wniosku (mimo, że autonumeracja dla wniosków jest nieaktywna na stałe). Musiałem wyłączyć autonumerację dla decyzji i dopiero wtedy zmienić ręcznie numer decyzji.
Dzięki za pomoc.
nieistotny_nick
AS
AS

Wróć do FA