listy wypłat wST- chce kupic program

listy wypłat wST- chce kupic program

Postautor: madzia1234 » 13 sty 2014 13:49

witam. chcemy zakupic program do obsługi stypendiów. mam jednak pytanie odnosnie list wypłat. decyzją ustalam kwote na okres zasiłkowy jednak wypłata następuje dopiero po okazaniu faktur i na taką kwotę wypłacamy stypendium. Podejrzewam ze program ustala równe kwoty miesieczne. czy jest taka możliwość zeby wprowadzic kwote otrzymanych faktur a program sam dokonuje pomniejszenia i rozliczenia? 9 Czyli np przyznane 1000 zł na okres zasilkowy po 100 zł miesięcznie, dostarcza faktury na 345 zł i na taka kwote chce zrobić wypłate jak to wygląda w praktyce? )

Prosze o odpowiedz
madzia1234
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: listy wypłat wST- chce kupic program

Postautor: madzia1234 » 16 sty 2014 14:58

widze, ze jednak nikt mi nie pomoze... nawet dostawcy programu.... wiec moze ktos napisze mi adres podrecznika do obslugi tych stypendiow? sama sobie znajde...
madzia1234
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: Ojciec76 » 16 sty 2014 15:19

Musisz sama zmodyfikować plan wypłat i zablokować odpowiednią pozycję do wypłaty- ja tak robię. Po wypłaceniu danej listy odblokowuję wszystkie zablokowane pozycje.
Podręcznik znajduje się pod magicznym klawiszem F1- inaczej POMOC
Ojciec76
Omnibus
Omnibus

Postautor: naitsyrk85 » 14 kwie 2015 14:45

madzia1234 pisze:witam. chcemy zakupic program do obsługi stypendiów. mam jednak pytanie odnosnie list wypłat. decyzją ustalam kwote na okres zasiłkowy jednak wypłata następuje dopiero po okazaniu faktur i na taką kwotę wypłacamy stypendium. Podejrzewam ze program ustala równe kwoty miesieczne. czy jest taka możliwość zeby wprowadzic kwote otrzymanych faktur a program sam dokonuje pomniejszenia i rozliczenia? 9 Czyli np przyznane 1000 zł na okres zasilkowy po 100 zł miesięcznie, dostarcza faktury na 345 zł i na taka kwote chce zrobić wypłate jak to wygląda w praktyce? )

Prosze o odpowiedz

Jest taka opcja, temat stary jednak postanowiłem że wpiszę gdyby ktoś szukał informacji, można zrobić przekodowanie bazy które taką funkcjonalność daje po kontakcie z HD
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Wróć do ST