Kalkulator datowy

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

Kalkulator datowy

Postautor: kdamian » 16 lut 2010 15:58

Może się mylę, ale kalkulator datowy da się uruchomić w FOB tylko na zakładce 'Zdarzenia i Statusy'. Przydałby się również przy 'Okresach zaliczanych'. Wniosek od naszych pań z rejestracji.
kdamian
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Kalkulator datowy

Postautor: bdubel » 23 lip 2010 11:45

Od wersji 2.0.12.0 kalkulator datowy można uruchomić w każdym oknie systemu z menu dostępnego na dolnej belce okna ("popupmenu" podobnie jak w PULS'ie, opcja "Kalkulator datowy"). Są tam dostępne również inne opcje.
Pozdrawiam
Bogdan Dubel
Sygnity
bdubel

Postautor: MrEco » 12 lis 2015 15:30

Mam takie pytanie odnośnie procedury obliczania ilości dni pomiędzy określonymi datami w kalkulatorze datowym:
Z czego wynika różnica w liczbie dni przy kliknięciu "różnica" i "różnica w dniach"?

Przykładowo:
W pole "Data początkowa" wpisuję datę 01.09.2015, a w pole "Data końcowa" 24.09.2015. Wynik przy kliknięciu "Różnica w dniach": 23, a jeżeli kliknę "Różnica" to wynik mam 24?
MrEco
Konsultant
Konsultant

Postautor: prezes » 03 sie 2016 11:51

MrEco pisze:Mam takie pytanie odnośnie procedury obliczania ilości dni pomiędzy określonymi datami w kalkulatorze datowym:
Z czego wynika różnica w liczbie dni przy kliknięciu "różnica" i "różnica w dniach"?

Przykładowo:
W pole "Data początkowa" wpisuję datę 01.09.2015, a w pole "Data końcowa" 24.09.2015. Wynik przy kliknięciu "Różnica w dniach": 23, a jeżeli kliknę "Różnica" to wynik mam 24?

Też bym się chętnie dowiedział
prezes
Amator
Amator

Wróć do Eureka