Zestawienia zbiorcze - statystyka

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

Zestawienia zbiorcze - statystyka

Postautor: Pawel_Tarnow » 09 mar 2010 12:39

Mi brakuje w Syriuszu zestawień zbiorczych. Być może dla większości urzędów do niczego one się nie przydają, ale dla mojego obsługującego 2 powiaty przydałyby się bardzo. Chociaż - tak sobie pomyślałem - dla innych też mogłyby się przydać, np. po to aby zsumować sprawozdanie z określonego czasu np. za 6 m-cy ...
Pawel_Tarnow
Profesor
Profesor

Re: Zestawienia zbiorcze - statystyka

Postautor: wzzz » 09 mar 2010 12:56

Popieram
jak najbardziej takie zbiorcze zestawienia się przydają (np do kontroli załączników rocznych i półrocznych)
wzzz
Instruktor
Instruktor

Postautor: d702727 » 09 mar 2010 14:47

dołączam się do prośby
d702727
Amator
Amator

Postautor: gdziwoki » 09 mar 2010 15:37

Funkcjonalność ta jest planowana na wersję 12.
gdziwoki
Konsultant
Konsultant

Postautor: Pawel_Tarnow » 09 mar 2010 16:22

Przyznam, że jestem zaskoczony. Dziś pytanie, dziś odpowiedź i to w dodatku pozytywna. Wer. 12 to gdzieś widziałem, że ma się pokazać pod koniec 2 kwartału, no to jeszcze trochę poczekamy ... Mimo wszystko, taka odpowiedź mnie zadowala.
Pawel_Tarnow
Profesor
Profesor

Postautor: gdziwoki » 09 mar 2010 16:34

To od razu Ci zepsuje humor i powiem, że planowana jest na 12, ale może być później ;-)
gdziwoki
Konsultant
Konsultant

Postautor: Marco » 09 mar 2010 17:44

No jak ja słyszałem, to to było planowane na styczeń tego roku,
ale później to tak, od wersji do wersji, od poprawki do poprawki jest to przekładane :-|
Marco
Omnibus
Omnibus

Postautor: gdziwoki » 10 mar 2010 9:18

Co nie zmienia faktu, że ktoś nad tym pracuje i stara się, żeby taka funkcjonalność się w Syriuszu pojawiła
gdziwoki
Konsultant
Konsultant

Postautor: Jakec » 15 mar 2010 10:00

Heh... To była jedna z moich pierwszych propozycji zmian zgłoszona jeszcze chyba w sierpniu ubiegłego roku.
Bardzo mi tego brakuje. Bo nie dość, że dwa powiaty, to jeszcze filia, która ma dwie gminy.
Na razie mam zewnętrzny programik do łączenia wyeksportowanych dbfów...

3mcie się.
Jakec
Profesjonalista
Profesjonalista

Postautor: Andrzej_Nowak » 07 sty 2011 10:41

Podłączę się
Czy ktoś potwierdzi lub zaprzeczy, że w Syriuszu nie można zrobić zbiorczego zestawienia np działów mpips01 ze sprawozdań zbiorczych?
Sprawa wygląda tak:
naliczony miesięczny mpips 01 na gminy i z tego zrobione zestawienie zbiorcze i wychodzi powiat i tak każde miesiące od czasu pracy w Syriuszu.
I teraz zapragnęliśmy zrobić zbiorcze zestawienie z tych zbiorczych powiatów, ale w oknie dodawania zestawień są tylko zestawienia miesięczne wg gmin,a nie ma tych zbiorczych. Czy trzeba to obchodzić i np. zamiast zbiorczego powiatu dodawać te pierwotne mpips01 wg gmin?
Dziwne, w pulsie było do zrobienia zbiorczego ze zbiorczych.
Andrzej_Nowak
Amator
Amator

Wróć do Eureka