Dodawanie wariantów decyzji do zdarzeń

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

Re: Dodawanie wariantów decyzji do zdarzeń

Postautor: Piter » 28 wrz 2010 14:28

Łukasz pisze:
Piotrek-PT pisze:Kurde, ja po rozwinięciu w FOBie okienka listy decyzji np. KPDA1 nie widzę.

Może nie w tym miejscu szukasz?
W oknie decyzja masz takie menu do wyboru - Kod wariantu - i tu wybierasz wariant ;)

No w tym wybieram
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Piter
AS
AS

Postautor: Grzechu » 28 wrz 2010 17:38

Piotrek-PT pisze:No w tym wybieram

Czyli nie tam, gdzie wskazuje Łukasz ;)
W oknie Decyzja lista wyboru wariantu jest po prawej stronie pod polem Podstawa prawna, nad polem Data wydruku.
Grzechu
AS
AS

Postautor: Piter » 30 wrz 2010 8:20

Grzechu pisze:
Piotrek-PT pisze:No w tym wybieram

Czyli nie tam, gdzie wskazuje Łukasz ;)
W oknie Decyzja lista wyboru wariantu jest po prawej stronie pod polem Podstawa prawna, nad polem Data wydruku.

No i sprawdziłem.
Jednak nie działa. Podam na konkretnym przykładzie.
Mam decyzje U11 i U11A i one są do wybory, dla zdarzenia UB. Decyzje te przeszły z Pulsa przy migracji. Jak dodam np. U11B to Syriusz mi juz tej decyzji nie widzi. I tu się zastanawiam jak Sytiusz pozwiązuje kod konkretnej decyzji z kodem zdarzenia. :idea:
Piter
AS
AS

Postautor: Grzechu » 30 wrz 2010 9:45

Piotrek-PT pisze:Jednak nie działa. Podam na konkretnym przykładzie.
Mam decyzje U11 i U11A i one są do wybory, dla zdarzenia UB. Decyzje te przeszły z Pulsa przy migracji. Jak dodam np. U11B to Syriusz mi juz tej decyzji nie widzi.

Gdzieś to było opisane, przy którejś aktualizacji...
Na pewno zadziała, gdy zamiast U11B dodasz wariant U11AB - wówczas na tej miniliście będziesz miał do wyboru orginalny DEC|U11A i DEC|U11AB.
Grzechu
AS
AS

Postautor: Piter » 30 wrz 2010 10:39

Grzechu pisze:Na pewno zadziała, gdy zamiast U11B dodasz wariant U11AB - wówczas na tej miniliście będziesz miał do wyboru orginalny DEC|U11A i DEC|U11AB.

Dzięki Grzechu, wsio śmiga :x
Piter
AS
AS

Postautor: koszalinianka » 01 paź 2010 13:42

Łukasz pisze:
Piotrek-PT pisze:Kurde, ja po rozwinięciu w FOBie okienka listy decyzji np. KPDA1 nie widzę.

Może nie w tym miejscu szukasz?
W oknie decyzja masz takie menu do wyboru - Kod wariantu - i tu wybierasz wariant ;)

Dodam, że wyboru należy dokonac przed nadaniem decyzji numeru ... koniecznie przed.
koszalinianka
Specjalista
Specjalista

Poprzednia

Wróć do Eureka