Raport złożony

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

Re: Raport złożony

Postautor: Łukasz » 14 sty 2011 12:25

Krzysztof pisze:jako że w ostatniej wersji zubożona została opcja selekcji złożonej, używam teraz raportów do robienia "zestawień". Niestety mam z tym problem. Sytuacja wygląda tak - interesują mnie osoby niepełnosprawne, na głównej liście klientów RP zaznaczam więc ten warunek (jako jedyny). Liczba się zgadza, przechodzę do raportu by dodać interesujące mnie warunki. Gdy generuję od razu raport to wszystko jest ok, ale gdy przechodzę na zakładkę z warunkami dot. osób niepełnosprawnych (nawet nie dodaję nowych warunków, przechodzę tylko na listę!) wygenerowana lista jest błędna, zamiast poprzednio wyświetlonych 50 osób wyświetla kilkanaście, z czego większość osób jest zdublowanych, co daje dosłownie kilka pozycji...Jakiś pomysł?

Miałem coś podobnego i odpowiedź z HD (u Ciebie pewnie będzie inna tabela):
"W załączonym raporcie nie ma dodanej kolumny z sy organizacja. Widzę, że nie ma żadnego warunku istnienia założonego. To błąd. Proszę przeczytać w dokumentacji sekcję dotyczącą raportu złożonego i ponownie stworzyć raport z warunkami istanienia selekcji( należy dodać warunek istnienia "Wszystkie" na tabelę sy_organizacja).
Łukasz
JOKER
JOKER

Postautor: Krzysztof » 14 sty 2011 14:27

dzięki, spróbuję coś z tym zrobić :)
Krzysztof
Amator
Amator

Postautor: agspyc2 » 09 lut 2011 12:11

Tak na szybko-> dublowanie w raportach złożonych można usunąć w zakładce parametry raportu zaznaczając grupuj powtórzone wartości.
agspyc2

Poprzednia

Wróć do Eureka