Zmiany part2 - ankieta

Czyli pomysły na ulepszanie dobrego.

Zmiany part2

Czas głosowania minął 17 wrz 2010 11:50

Uproszczenie sposobu zarządzania rolami i uprawnieniami (sposób realizacji zapewne do dalszych konsultacji)
27
14%
Umożliwienie wykorzystania wyników selekcji zewnętrznej do innych działań w systemie
9
5%
Przebudowa sposobu obsługi zgłoszeń do ubezpieczeń członków rodziny (na wzór zakładki 'Zgłoszenia do NFZ')
10
5%
Powiązanie wniosków o kontynuację nauki z przyznanymi świadczeniami (na wzór DA)
1
1%
Umożliwienie edycji szablonu karty rejestracyjnej
7
4%
Kompleksowa weryfikacja systemu generowania wydruków i eliminacja stwierdzonych błędów
2
1%
Modyfikacja zestawień statystycznych w trybie WYSIWYG z kontrolą poprawności w czasie rzeczywistym
16
8%
Umożliwienie zmiany miejsca wypłaty dla listy o statusie 'Tymczasowa' oraz edycji pola 'Uwagi'
5
3%
Utworzenie procesu tworzącego automatycznie zawieszenia/wyrejestrowania z tytułu niestawienia się na wizytę osoby w celu potwierdzenia gotowości
2
1%
Scalanie pozycji wszystkich słowników lokalnych
16
8%
Ścisłe powiązanie danych użytkowników systemu z danymi pracobiorców w module KD
16
8%
Filtrowanie dostępnych do wyboru pozycji słownikowych na podstawie dat obowiązywania pozycji
2
1%
Dołożenie słowników lokalnych "Kierunek wykształcenia" oraz "Specjalizacja zawodowa".
2
1%
Nienaruszalność świadczeń przyznanych 'zatwierdzoną' decyzją niezależnie od wykonania akcji 'Okres przysługiwania świadczeń'
3
2%
Udostępnienie opisu funkcjonalnego systemu (jakie dane na co, kiedy i w jaki sposób wpływają)
17
9%
Automatyczne ustawianie fokusa na ostatnim zdarzeniu w zakładce 'Zdarzenia i statusy' i powiązanie go z 'Decyzjami'
9
5%
Usuwanie zbędnych jednorazowych procesów awaryjnych z modułu AL po ich wykonaniu
19
10%
Stworzenie funkcji analizującej stan systemu (na wzór 'Oprogramowania diagnostycznego SI PULS')
25
13%
Zmiana sposobu wyliczania wiersza 22 w sprawozdaniu MPiPS-01 Dział 1.2. Jego zawartość byłaby pobierana z wiersza 56 sprawozdania MPiPS-01 Dział 1.2 za m-c poprzedni. W ten sposób zapewniona byłaby zgodność założeń kontrolnych.
4
2%

Liczba głosów : 192

Re: Zmiany part2 - ankieta

Postautor: Piter » 23 wrz 2010 12:21

Marecky pisze:To niesprawiedliwe, bo byłem na urlopie :(

No wiesz co, na urlopie nie wchodzisz na forum SY ;-)
Piter
AS
AS

Postautor: OldBoy » 23 wrz 2010 19:44

uuuuuuuu chyba to odnotuję a ogólnie to przez komóreczkę też świetnie działa :x
Pozdrawiam
OldBoy

Postautor: Marecky » 24 wrz 2010 7:58

Piotrek-PT pisze:No wiesz co, na urlopie nie wchodzisz na forum SY ;-)

Niestety byłem w takim miejscu, gdzie internet jeszcze nie dotarł :D

Ale zaległości już nadrobiłem :)

ZEUS pisze:uuuuuuuu chyba to odnotuję

Błagam nieeee :dajmi: , obiecuję poprawę :D

ZEUS pisze:a ogólnie to przez komóreczkę też świetnie działa :x

Właśnie to sprawdziłem - rzeczywiście jest :x
Marecky
Przewodnik
Przewodnik

Poprzednia

Wróć do Eureka