praca w programie w czasie zasilania

Platforma łącząca Rynek Pracy i Pomocy Społecznej

praca w programie w czasie zasilania

Postautor: TheSaint » 13 gru 2017 11:35

Pytanie mam - czy w czasie zasilania SEPI można normalnie pracować w systemie SR? Ile czasu może trwać takie zasilanie - uruchomione po powiedzmy miesiącu przerwy?
TheSaint
GURU
GURU

Re: praca w programie w czasie zasilania

Postautor: naitsyrk85 » 13 gru 2017 21:09

Zawsze w harmonogramie mam ustawione zasilanie na godziny nocne, miałem 2 razy przypadek, że po zmianei hasła coś z automatu nie poszło zasilanie, puściłem przyrostowe w czasie pracy użytkowników i problemy się nie pojawiły
naitsyrk85
GWIAZDA
GWIAZDA

Postautor: Łukasz W » 18 gru 2017 16:56

TheSaint pisze:czy w czasie zasilania SEPI można normalnie pracować w systemie SR?

Moje koleżanki zawsze pracują podczas zasilenia. W niczym to nie przeszkadza.
Łukasz W
GURU
GURU

Postautor: klewandowski » 19 gru 2017 10:13

Praca modułu zasilającego nie powinna wpływać na działanie programu dziedzinowego, chyba że serwer jest bardzo mocno obciążony.
Zasilanie może nie wykonywać się z harmonogramu zadań, jeżeli dla przypisanego do zadania użytkownika zmienimy hasło w systemie a w harmonogramie nie zostanie zaktualizowane.
klewandowski

Postautor: TheSaint » 19 gru 2017 10:28

teraz pytanie z innej beczki.
Serwer SR przeniesiony z windows 10 na windows serwer 2012R2

Folder zasilanie_sepi przeniesiony. zadanie w harmonogramie utworzone i niby działa, ale sepi nie zostaje zasilone. Gdzie szukać błędu?
TheSaint
GURU
GURU

Postautor: Łukasz W » 19 gru 2017 10:46

Z jaką datą masz ostatnio wczytane?? (Folder wczytane)
Łukasz W
GURU
GURU

Wróć do SEPI