Błąd SEPI

Platforma łącząca Rynek Pracy i Pomocy Społecznej

Re: Błąd SEPI

Postautor: 18050 » 15 kwie 2019 11:48

Witka.
Od piątku mam problem z podpisaniem sprawy. Po wybraniu "rozpatrz zaznaczone" i późniejszym kliknięciu podpisz okienko zamyka się i na tym koniec.
Próbowałem na dwóch maszynach, Windows 7, Firefox ESR 52.0.0 x32, JRE 1.8u144 i 1.8u201 bez róznicy, czyszczone ciastka i cache javy.
Ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć że ma tak samo?
18050
Konsultant
Konsultant

Postautor: akoc » 15 kwie 2019 12:40

Masz tak na jednej sprawie czy na każdej? Bywało, że przygotowanie do podpisu sypało się na jednej sprawie, ale podpis partiami (bez tej jednej) przechodził...
akoc
Omnibus
Omnibus

Postautor: pawel » 15 kwie 2019 12:55

Miałem dzisiaj to samo u siebie. Pomogło u mnie przeinstalowanie dodatku Szafira Web i Szafira Host
pawel
Doctor
Doctor

Postautor: akoc » 09 maja 2019 11:16

Czy komuś działa podpis nowymi kartami KIR Graphite w SEPI 5.0.3?
akoc
Omnibus
Omnibus

Postautor: yolagra » 17 cze 2019 9:18

Podczas podpisywania sprawy w SEPI zamyka się KIR Szafir i tym samym nie podpisuje. Reinstalacja dodatków Szafir Web i Szafir host nie pomaga. Czyszczenie pamięci pdręcznej FF i ciasteczek nie pomaga. Czyszczenie temp jawy też nie pomaga. Podpisze 2-3 spraw i zdycha. Dodam że u mnie babki każdą sprawę podpisują oddzielnie. Jakieś pomysły?
yolagra
Nowicjusz
Nowicjusz

Postautor: adrianb » 17 cze 2019 10:01

Dla wersji 5.0.3 na ftp-ie jest do pobrania sc.zip. Należy zatrzymać usługę sc, usunąć zawartość katalogu /srv/sc/webapps i rozpakować tam pobrany plik sepi.war.
adrianb
Profesjonalista
Profesjonalista

Poprzednia

Wróć do SEPI