Selekcja przy dołącz sprawy w pozycji spisu zdawczo-odbiorcz

Co jest dobrze a co źle ....

Selekcja przy dołącz sprawy w pozycji spisu zdawczo-odbiorcz

Postautor: Łukasz » 18 sie 2010 15:05

Po dodaniu pozycji do spisu zdawczo-odbiorczego z takimi informacjami jak znak teczki i daty skrajne po wybraniu przycisku "Dołącz sprawy" sprawy powinny być filtrowane jeżeli chodzi o komórkę organizacyjną, znak teczki i daty skrajne - bo teraz można do pozycji spisu o znaku teczki dołączyć sprawy z innej teczki i z innych zakresów dat.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: Selekcja przy dołącz sprawy w pozycji spisu zdawczo-odbi

Postautor: Łukasz » 28 paź 2010 8:19

ZEUSie - możesz mi powiedzieć po co mamy tu wypisywać propozycje zmian do aplikacji jeżeli mam takie odpowiedzi z HD:
"Problem przedstawiony technologom.
Daty skrajne pełniły/pełnią funkcję wyłącznie informacyjną - tak została zaprojektowana funkcjonalność archiwum i nie przewidujemy zmian na obecną chwilę."?
Nie jest to pierwsza taka odpowiedź z HD odnośnie funkcjonowania aplikacji eDOK. Czy my opłacając roczne wsparcie nie możemy zgłaszać zmian, którymi jesteśmy zainteresowani? Bo chcemy aby ta aplikacja była jak najlepsza a widzę, że ze strony Sygnity nie ma żadnego wsparcia naszych potrzeb. To ja pytam po co my płacimy za to wsparcie tyle kasy? Trzeba było zostać przy wersji 1.3 i tyle.
Może zróbmy listę propozycji zmian, które chcemy, przegłosujmy i dajemy do realizacji.
Łukasz
JOKER
JOKER

Re: Selekcja przy dołącz sprawy w pozycji spisu zdawczo-odbi

Postautor: OldBoy » 03 lis 2010 9:10

Witam
Trudno mi polemizować z odpowiedziami HD ale nie zmienia to faktu że pomysł listy zmian jest wg mnie trafiony [tym bardziej że jestem po rozmowach z produkcją].
Pozdrawiam
OldBoy

Wróć do Tak i nie tak