Prezentacja o Cyfrowym Repozytorium Dokumentów

Prezentacja o Cyfrowym Repozytorium Dokumentów

Postautor: Tomek » 18 maja 2017 9:21

11 maja br. na konferencji MRPiPS w Gołdapi mieliśmy przyjemność zaprezentować zapowiedź nadchodzącego produktu naszej produkcji, przeznaczonego dla Jednostek używających oprogramowania, takiego jak POMOST Std, SR, SW (500+), FA itd. Zanim podamy oficjalne informacje o tym produkcie, zapraszam do zapoznania się ze slajdami z tej prezentacji.

Dodam, że na konferencji temat spotkał się z zainteresowaniem, m.in. padły argumenty, że przechowywanie w formie papierowej wszelkich teczek i dokumentów w wielu Ośrodkach wiąże się z coraz większym problemem (wręcz padł argument, że podłogi pomieszczeń nie wytrzymują), jak również obsługa wszelkich wypożyczeń robi się coraz bardziej kłopotliwa i kosztowna. Jak wypowiadały się niektóre Ośrodki na konferencji, dzięki możliwości wglądu do Repozytorium cyfrowego, samo papierowe repozytorium teczek i dokumentów może być przeniesione gdzie indziej, tam gdzie jego przechowywanie okaże się tańsze.

Z dużym zainteresowaniem spotkała się także możliwość przesyłania do tego repozytorium wszelkich dokumentów i załączników, w tym np. odpowiedzi weryfikacji w Emp@tii (CBB, ZUS, PESEL, MF itd.) które obecnie wiele Ośrodków na potrzeb kontroli drukuje, zwiększając jeszcze skalę w/w problemu.
Jak również możliwość skanowania dokumentów oraz wykorzystania podpisu cyfrowego, co np. mogłoby wyeliminować potrzebę drukowania wywiadu przeprowadzonego elektronicznie, w celu podpisu Kierownika Ośrodka. Bardzo cenna może się okazać również funkcja automatycznego uzupełnienia Repozytorium wstecz.
Tomek

Re: Prezentacja o Cyfrowym Repozytorium Dokumentów

Postautor: Tomek » 18 maja 2017 9:24

Jeszcze logo nowego produktu.
Tomek


Wróć do Nowości

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości