Office 2013 - aktywacja po uaktualnieniu win10

Używać, nie używać, pirackie czy legalne, gdzie i za ile kupić

Office 2013 - aktywacja po uaktualnieniu win10

Postautor: kiltna » 14 sty 2020 13:31

Cześć, mam pytanie. Podniosłem ostatnio win 7 do win10 (uaktualnienie) wszystko niby spoko ale problem mam z officem 2013. W pierwszym momencie włączał się i od razu wyłączał (tak jakby ubijał proces) ale naprawiłem go "szybką naprawą" i się otworzył. Tylko, że cały czas prosi mnie o aktywację. Jak wybieram opcję przez internet dostaję info, że liczba aktywacji na tą licencję została przekroczona (dziwne, bo nigdzie indziej nie aktywowałem tego pakietu), a aktywacja przez telefon nie działa (po wybraniu Polski nie ma numeru tel.).
Spotkaliście się z czymś takim? Jest jakaś opcja ratunkowa? Bo nie ukrywam "jajca mi urwą" jak im powiem, że trzeba kupić nowego office tylko przez podniesienie winodwsa do wyższej wersji :/
kiltna
Specjalista
Specjalista

Re: Office 2013 - aktywacja po uaktualnieniu win10

Postautor: Piter » 14 sty 2020 13:57

Zerknij na to: Musisz się zalogować żeby zobaczyć link!
Piter
AS
AS

Postautor: kiltna » 14 sty 2020 14:03

Dzięki za namiar ale temat nie aktualny, napisałem na czat MS i pomogli :) Temat do zamknięcia.
kiltna
Specjalista
Specjalista

Postautor: Piter » 14 sty 2020 14:05

kiltna pisze:Dzięki za namiar ale temat nie aktualny, napisałem na czat MS i pomogli :) Temat do zamknięcia.

To wrzuć info dla potomnych, co i jak :)
Piter
AS
AS

Postautor: kiltna » 14 sty 2020 16:56

Oki, napisałem do nich na czacie to samo co tutaj.
Kazali mi podać kod, ten który się pojawia w momencie aktywacji telefonicznej - wcześniej wybierając region POLSKA. Pani potem poinformowała mnie o poprawnej weryfikacji i podała kod do wpisania. Ot, cały myk.
W sumie najciężej było znaleźć link do chata.
kiltna
Specjalista
Specjalista

Postautor: MarcinD » 14 sty 2020 20:33

Było od razu dzwonić na aktywację telefoniczną. Ciągle działa.
Miałem to samo z MSO2010 po aktualizacji windy na jednym komputerze i poszło przez telefon.
MarcinD
AS
AS

Wróć do Licencje