Szanowni Państwo, Mając na uwadze Państwa prośby i uwagi dotyczące zaistniałej sytuacji, jak również komunikaty rządu i GIS, podjęliśmy decyzję o zmianie formuły szkoleń przystanowiskowych. Tym samym postanowiliśmy podjąć dodatkowe działania prewencyjne zwiększające komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszamy do udziału w konsultacjach zdalnych w formule spotkania online (telekonferencji, wideokonferencji, pracy z wykorzystaniem TeamViewer'a). Jesteśmy przekonani, że udział w konsultacjach zdalnych przyniesie Państwu wymierne korzyści.
Z uwagi na ograniczenia licencyjne TeamViewer'a prosimy o dołączenie do szkolenia tylko z jednego komputera w urzędzie. Zalecamy więc uruchomienie szkolenia w sali z projektorem i podłączenie głośników oraz mikrofonu.
W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o przesłanie e-maila z danymi teleadresowymi na adres uslugi-psz@sygnity.pl lub kontakt z konsultantem prowadzącym konsultacje. Będziemy reagować na bieżąco.
Podsumowując: zaplanowane konsultacje mogą się odbyć tylko w trybie zdalnym. Prosimy o potwierdzenie udziału w konsultacjach na adres: ddola@sygnity.pl