infoUrząd to system pozwalający na publikację dowolnych treści w postaci efektownych prezentacji tworzonych z myślą o telewizorach lub monitorach o dużej rozdzielczości. Rozwiązanie pozwala na definiowanie treści w ramach kolejnych slajdów prezentacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest na przykład publikacja ofert pracy, ogłoszeń, dowolnego tekstu, grafik oraz treści multimedialnych.

Automatycznie pobierane z portalu praca.gov.pl (CBOP) oferty pracy mogą być prezentowane w różnych układach graficznych oraz obejmować swym zasięgiem dane jednostki/powiatu, województwa lub wszystkie, w tym oferty portalu EURES. Zakres ofert jest określany przez urząd przy wyborze konkretnego wdrożenia systemu.

System jest oferowany w formie usługi SaaS dostosowanej do urzędów o różnej wielkości. Uruchomienie systemu obejmuje instalację w Centrum Przetwarzania Danych oraz przekazanie dostępu do panelu administracyjnego. Dostępny przez przeglądarkę panel cechuje się intuicyjną i prostą obsługą. Przejrzysty interfejs oraz łatwość konfiguracji pozwalają na przystosowanie systemu do specyficznych wymagań użytkownika.

Zapewniamy zdalny instruktaż użytkownika systemu posiadającego dostęp do aplikacji. W ramach usługi dostęp otrzymuje 2 użytkowników nazwanych pełniących rolę administratorów usługi z ramienia urzędu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w systemie prezentacyjnym InfoUrząd.