02.11.2020
Pragniemy zaproponować Państwu szkolenia on - line, na których przedstawimy funkcjonalności systemu PSZ.eDOK związane z obsługą wszystkich dokumentów składanych do urzędu drogą elektroniczną przez dedykowane do tego portale. Dzięki udziale w szkoleniach będą mogli Państwo w większym stopniu korzystać z elektronicznej obsługi dokumentów.
Więcej informacji znajduje się w załączonych plikach. Zapraszamy
02.11.2020

Dotyczy: Jednostek z aktywnym nadzorem autorskim bez wykupionej usługi Upgrade.

W związku z przebudową systemu PSZ.eDOK i dostosowaniem do nadchodzących zmian prawnych , oraz znacznym przyrostem ilości rejestracji wniosków elektronicznych proponujemy usługę aktualizacji która zawiera upgrade na nowszy silnik bazy danych, aplikację PSZ.eDOK , moduł komunikacyjny w wersji 64-bit oraz pełną konfiguracje pod kątem ustawień aplikacji.

Więcej informacja znajduje się w...

02.11.2020

Informujemy o udostępnieniu pakietu aktualizacji PSZ.eDOK do wersji 10.0


Pliki aktualizacyjne można pobrać z serwera FTP w katalogu ftp://syriusz@ftp.syriusz.sygnity.pl/eDOK/

Najważniejsze zmiany wprowadzone w wersji systemu eDOK 10.0:
  • Poprawa bezpieczeństwa – migracja silnika bazy danych do PostgreSQL...
31.01.2019

eDOK.START to specjalne wydanie naszego elektronicznego systemu obiegu dokumentów PSZ.eDOK, dostosowane do potrzeb niewielkich urzędów, które planują rozpocząć obsługę obiegu dokumentów od ograniczonego do niezbędnego minimum zakresu funkcjonalnego. W ramach dostępnych funkcji znajdą Państwo:

  • prowadzenie biura podawczego: rejestrację i przekazanie...
03.01.2019
Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup licencji i utrzymanie Systemu Obiegu Dokumentów PSZ.eDOK dedykowanego dla obszaru Publicznych Służb Zatrudnienia (PSZ) tj na: - zakup bezterminowej licencji na każdą wersję PSZ.eDOK dystrybuowaną przez Wykonawcę (Sygnity SA) w 2020 r. - utrzymanie PSZ.eDOK w ‘wersji 2020’ w okresie do 31 grudnia 2020 r. Zachęcamy również do skorzystania z oferty tych z Państwa, którzy zakupili w latach poprzednich system i chcieliby otrzymać najnowszą wersję i...