Monitoring pracy serwera SyriuszStd

W odpowiedzi na zainteresowanie usługami monitoringu pracy serwera SyriuszStd, pragniemy zaoferować Państwu kontynuację tej usługi. Możliwe jest również jej wykupienie przez urzędy, które do tej pory z niej nie korzystały. Więcej szczegółów znajduje się w załączonej ofercie.

Obsługa bazy danych dla załączników w systemach SyriuszStd oraz Cyfryzacja i Archiwizacja (CiA)

Odpowiadając na sygnalizowane nam potrzeby dotyczące usprawnienia obsługi bardzo dużych baz danych dla załączników w systemach SyriuszStd oraz Cyfryzacja i Archiwizacja (CiA), oferujemy Państwu rozwiązanie mające na celu wyeliminowanie trudności związanych z tym zagadnieniem. W ramach niniejszej oferty proponujemy rozwiązanie, które umożliwi korzystanie jednocześnie z wielu baz danych dla załączników, co usprawni zarządzanie bazą danych, między innymi skróci czas wykonywania kopii bazy. Więcej informacji znajduje się w załączonych plikach.

Parametryzacja serwera w celu optymalizacji pracy systemu SyriuszStd

Oferujemy Państwu usługę przeglądu i parametryzacji serwera w celu optymalizacji pracy. Cykliczny przegląd ustawień serwera pod kątem bieżących potrzeb może przełożyć się na wygodniejszą i sprawniejszą pracę w systemie SyriuszStd.

Porządkowanie słowników lokalnych w Oprogramowaniu SyriuszStd

Wychodząc naprzeciw coraz częściej pojawiającym się potrzebom w zakresie zapewnienia wysokiej jakości danych przetwarzanych w systemie SyriuszStd, mamy przyjemność zaprezentować Państwu usługę wspierającą analizę poprawności i porządkowanie danych gromadzonych w słownikach lokalnych:
  • organizacji,
  • uprawnień,
  • umiejętności,
  • ulic,
  • szkół.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty opisanymi w załączonych plikach.

Wdrożenie Zintegrowanej Platformy Pracy Zdalnej Urzędu (ZPPZU)

W trosce o komfort Państwa pracy zapraszam do skorzystania z unikatowej oferty wdrożenia narzędzi wspierających zdalną obsługę urzędu oraz kontrolę liczby i statusów wykonywanych przez pracowników zadań. Wybierając Platformę Pracy Zdalnej Urzędu (ZPPZU) zyskają Państwo możliwość zarządzania efektywnością wykorzystania czasu pracy podległych osób oraz akceptacji dokumentów z dowolnego miejsca. Z kolei urzędnicy będą realizować zadania sprawnie i z zachowaniem procedur bez ryzyka narażenia się na zarażenie koronawirusem w miejscu pracy.

COVID-19 – weryfikacja wniosków z wykorzystaniem modułu Kontrola Jakości Danych - wykrywanie potencjalnych nieprawidłowości i nadużyć

W związku z rosnącymi potrzebami kontroli oraz raportowania wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w danych we wnioskach COVID-19 - chcielibyśmy Państwu zaproponować usługę weryfikacji wniosków z wykorzystaniem modułu Kontrola Jakości Danych stanowiącego element Platformy Analityczno-Biznesowej.

W oprogramowaniu SyriuszStd został przygotowany nowy proces KJD - weryfikacja COVID. Proces będzie wykonywał weryfikację wniosków pozytywnie rozpatrzonych oraz rozliczonych i będzie zapisywał uzyskane informacje do metryczki wniosku.

Rejestracja Czasu Pracy

Pragniemy zaoferować Państwu moduł Rejestracji Czasu Pracy (RCP), który pozwala na szczegółowe i proste w obsłudze zliczanie czasu pracy. Zalety jakie posiada rejestrator czasu pracy to możliwość:
1. Definiowania i rejestracji wyjść jako przerwy prywatne lub wyjścia służbowe
2. Rejestracji wyjść w czasie pracy
3. Weryfikacji przez pracowników swojej obecności i absencji
Oferowany przez nas moduł jest w pełni zintegrowany z Oprogramowaniem SyriuszStd.
Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo w załączonym pliku PDF.

Udostępnienie SyriuszStd w CPD (usługa SaaS).

Oferujemy Państwu świadczenie przez Sygnity S.A. usługi udostępniania Oprogramowania SyriuszStd w modelu Software as a Service (SaaS) w zewnętrznym Centrum Przetwarzania Danych (CPD). Więcej informacji znajduje się z załączonej ofercie. Zapraszamy
Subscribe to RSS - Oferty produktów i usług dla SyriuszStd