Porządkowanie słowników lokalnych w Oprogramowaniu SyriuszStd

Wychodząc naprzeciw coraz częściej pojawiającym się potrzebom w zakresie zapewnienia wysokiej jakości danych przetwarzanych w systemie SyriuszStd, mamy przyjemność zaprezentować Państwu usługę wspierającą analizę poprawności i porządkowanie danych gromadzonych w słownikach lokalnych:
  • organizacji,
  • uprawnień,
  • umiejętności,
  • ulic,
  • szkół.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty opisanymi w załączonych plikach.

Rejestracja Czasu Pracy

Pragniemy zaoferować Państwu moduł Rejestracji Czasu Pracy (RCP), który pozwala na szczegółowe i proste w obsłudze zliczanie czasu pracy. Zalety jakie posiada rejestrator czasu pracy to możliwość:
1. Definiowania i rejestracji wyjść jako przerwy prywatne lub wyjścia służbowe
2. Rejestracji wyjść w czasie pracy
3. Weryfikacji przez pracowników swojej obecności i absencji
Oferowany przez nas moduł jest w pełni zintegrowany z Oprogramowaniem SyriuszStd.
Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo w załączonym pliku PDF.

Obsługa bazy danych dla załączników w systemach SyriuszStd oraz Cyfryzacja i Archiwizacja (CiA)

Odpowiadając na sygnalizowane nam potrzeby dotyczące usprawnienia obsługi bardzo dużych baz danych dla załączników w systemach SyriuszStd oraz Cyfryzacja i Archiwizacja (CiA), oferujemy Państwu rozwiązanie mające na celu wyeliminowanie trudności związanych z tym zagadnieniem. W ramach niniejszej oferty proponujemy rozwiązanie, które umożliwi korzystanie jednocześnie z wielu baz danych dla załączników, co usprawni zarządzanie bazą danych, między innymi skróci czas wykonywania kopii bazy. Więcej informacji znajduje się w załączonych plikach.

Parametryzacja serwera w celu optymalizacji pracy systemu SyriuszStd

Odpowiadając na sygnalizowane nam niedogodności związane ze zwiększonym obciążeniem systemu i rosnącą liczbą osób wykorzystujących oprogramowanie SyriuszStd, oferujemy Państwu usługę przeglądu i parametryzacji serwera w celu optymalizacji pracy. Cykliczny przegląd ustawień serwera pod kątem bieżących potrzeb może przełożyć się na wygodniejszą i sprawniejszą pracę w systemie SyriuszStd.

Udostępnienie SyriuszStd w CPD (usługa SaaS).

Oferujemy Państwu świadczenie przez Sygnity S.A. usługi udostępniania Oprogramowania SyriuszStd w modelu Software as a Service (SaaS) w zewnętrznym Centrum Przetwarzania Danych (CPD). Więcej informacji znajduje się z załączonej ofercie. Zapraszamy

Monitoring pracy serwera SyriuszStd

W odpowiedzi na zainteresowanie usługami monitoringu pracy serwera SyriuszStd, pragniemy zaoferować Państwu kontynuację tej usługi. Możliwe jest również jej wykupienie przez urzędy, które do tej pory z niej nie korzystały. Więcej szczegółów znajduje się w ofercie.
Subscribe to RSS - Oferty produktów i usług dla SyriuszStd