Oferta ważna do: 
31.12.2020
Szanowni Państwo;
w odpowiedzi na dynamiczny rozwój obszaru pomocy społecznej, który niesie za sobą wzrost ilości realizowanych przez Państwa zadań, mamy przyjemność przedstawić ofertę na nową usługę, udostępniającą narzędzie kontrolno-weryfikujące. Jego zadaniem jest wsparcie Państwa w weryfikacji poprawności procesów wykonywanych w Jednostce.

Oferta jest skierowana do Jednostek realizujących zadania w Oprogramowaniu: POMOST Std w obszarze pomocy społecznej.

Narzędzie kontrolno-weryfikujące to szereg funkcjonalności służących do weryfikacji poprawności procesów merytorycznych realizowanych za pomocą Oprogramowania POMOST Std.

W skład udostępnianego narzędzia wchodzi:
  1. Zestaw raportów, umożliwiających weryfikację realizowanych przez jednostkę procesów za pomocą Oprogramowania. Lista wszystkich raportów stanowi załącznik nr 1 do oferty. Raporty będą konfigurowalne, wyniki każdego wykonanego raportu będą zapisywane w systemie.
  2. Mechanizm, który uniemożliwi zatwierdzenie listy wypłat bez wcześniejszej weryfikacji w rejestrze PESEL odbiorców wypłat.
  3. Mechanizm grupowego sprawdzania w rejestrze PESEL także świadczeniobiorców z dokumentów rozliczeniowych
W celu zamówienia usługi należy przesłać dedykowany formularz. Kluczowe informacje dotyczące nowego rozwiązania oraz aktualną ofertę i formularz zamówienia znajdą Państwo poniżej.Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Usługa udostępniająca narzędzie kontrolno-weryfikujące będzie dostępna od 01.04.2020r. jednak zamówienia mogą Państwo składać już teraz.

Zachęcamy również do skorzystania z rozszerzonej wersji usługi, polegającej na jednodniowej wizycie w Państwa Jednostce naszego konsultanta lub konsultacji online.

Zapraszamy do współpracy!