Oferta ważna do: 
30.11.2020
Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie korzystania z usługi komunikacji
z klientami za pomocą SMS oraz poczty elektronicznej w roku 2020.
Usługa zintegrowana jest z Systemem POMOST Std i może być użyta we wszystkich aplikacjach tego systemu - Pomoc Społeczna/Wsparcie Rodziny/Piecza Zastępcza/Zespoły Interdyscyplinarne/Karta Polaka. Oferowane rozwiązanie umożliwi Państwu informowanie klientów Państwa Jednostki o określonych zdarzeniach za pomocą wiadomości SMS lub poczty elektronicznej.

Zakup usługi E-mail jest możliwy w ramach zamówienia Modułu Windykacji (WD) w Oprogramowaniu POMOST Std / Oprogramowania do obsługi Pieczy Zastępczej (PZ) / Wsparcia Rodziny i Pieczy Zastępcza (WRPZ).


Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej Oprogramowania POMOST Std – PS/WR/PZ/ZI/KP z funkcjonalnością komunikacji z klientami za pomocą sms oraz poczty elektronicznej. Jednostki zainteresowane jej pozyskaniem proszone są o przesłanie na adres e-mail: uslugi.zs@sygnity.pl prośby o nadanie dostępu wraz z informacją o nazwie i danych adresowych Jednostki oraz osobie kontaktowej. Ze względów bezpieczeństwa wiadomości sms oraz wiadomości email w wersji demonstracyjnej nie są wysyłane.

Zespół Sygnity S.A.