Komunikacja Jednostki z beneficjentem za pomocą SMS lub E-mail - usługa zintegrowana z Oprogramowaniem do Obsługi SR/FA/SW/DS/DM/ST. Oferta na rok 2020

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie korzystania z usługi komunikacji
z beneficjentami za pomocą SMS oraz poczty elektronicznej w roku 2020.

Usługa zintegrowana jest z Oprogramowaniem do Obsługi Świadczeń Rodzinnych, Funduszu Alimentacyjnego, Świadczeń Wychowawczych, obsługi Świadczenia Dobry Start, Dodatków Mieszkaniowych i Stypendiów pracujących w nowej technologii. Oferowane rozwiązanie umożliwi Państwu informowanie beneficjentów Państwa Jednostki o określonych zdarzeniach za pomocą wiadomości SMS lub poczty elektronicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty i formularz zamówienia znajdą Państwo poniżej.

Komunikacja Jednostki z klientem za pomocą SMS lub E-mail - usługa zintegrowana z Systemem POMOST Std: PS/WR/PZ/ZI/KP. Oferta na rok 2020

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę współpracy w zakresie korzystania z usługi komunikacji
z klientami za pomocą SMS oraz poczty elektronicznej w roku 2020.
Usługa zintegrowana jest z Systemem POMOST Std i może być użyta we wszystkich aplikacjach tego systemu - Pomoc Społeczna/Wsparcie Rodziny/Piecza Zastępcza/Zespoły Interdyscyplinarne/Karta Polaka. Oferowane rozwiązanie umożliwi Państwu informowanie klientów Państwa Jednostki o określonych zdarzeniach za pomocą wiadomości SMS lub poczty elektronicznej.

Zakup usługi E-mail jest możliwy w ramach zamówienia Modułu Windykacji (WD) w Oprogramowaniu POMOST Std / Oprogramowania do obsługi Pieczy Zastępczej (PZ) / Wsparcia Rodziny i Pieczy Zastępcza (WRPZ).

Subscribe to RSS - Usługi SMS, E-mail